VÍTEJTE

V době vzniku firmy byla mou hlavní činností jen tesařská práce. Po čase jsem si uvědomil, že moji zákazníci vyžadují komplexní službu rozšířenou o další řemesla, kterými pokryjí kompletně celou zakázku. Své činnost jsem tedy rozšířil o další profese uvedené v mojí nabídce služeb.

Takto komplexní činnost však nejde optimálně provozovat jen soustředěním požadovaných odborností pod jednu střechu malé firmy a proto smluvně spolupracuji při realizaci Vašich zakázek i s jinými firmami, které dlouhodobě znám a kterým plně důvěřuji. Tato spolupráce mi umožňuje při nízkých nákladech koordinovat a realizovat jakoukoliv Vaší zakázku.

Podívejte se do mých referencí, co všechno už mám za sebou. Zjistěte si, jaké mám ceny a bude to pro vás velmi milé překvapení. A co přesně tedy můžete ode mne očekávat?

V současné době provádím kromě tesařských zakázek i zednické práce, stavby na klíč, modernizaci a rekonstrukci objektů, půdní vestavby, sádrokartonové práce, rekonstrukce bytů a bytových jader včetně obkladů. Ve spolupráci s jinými firmami také zajištuji instalaci vody, topení, elektrických rozvodů, klempířské práce a výměnu plastových oken.

Pokud se stanete mým zákazníkem, pak mým prvořadým cílem bude dosažení vysoké úrovně profesionálních služeb, spolehlivost, dodržování dohodnutých termínů, příznivá cena a plnění Vašich specifických zákaznických přání.